37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|- | |- | ||
||Home and Dry||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0SZJlpEKJyJP7rT7wXVemF]]</center> | ||Home and Dry||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0SZJlpEKJyJP7rT7wXVemF]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 22.12|12]]''' || rowspan= "2"|Barbados||Världen utanför||{{spotify|id=3PbCoaXJCfjVElxLWRIrov}} | |||
|- | |||
||Kissing in the Back Row of the Movies|| | |||
|- | |||
||Andrew Strong||This is my life||{{spotify|id=7e1aUPEyrY7QTS6xA03TVo}} | |||
|- | |||
||Josh Groban||To where you are||{{spotify|id=7go4n83IV0OO5Ztd1DlDh2}} | |||
|- | |||
||Javiera||Spanish Delight||{{spotify|id=2WEcaeKRanCwxk0cpVNBaU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)||Pojken i trädet|| | |||
|- | |||
||Spring can really hang you up the most|| | |||
|- | |||
||Albatross|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.14|14]]''' || Celine Dion||A New Day Has Come||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1Hck0Y3AgGLIvv9pRuq3ti]]</center> | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.14|14]]''' || Celine Dion||A New Day Has Come||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1Hck0Y3AgGLIvv9pRuq3ti]]</center> |
redigeringar