37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 102: | Rad 102: | ||
|Daniel|| | |Daniel|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "11"|'''[[Avsnitt 21.08|8]]''' ||rowspan= "7"|Tommy Nilsson||När du är här||{{spotify|id=3cAO3LIX1JWpMWb2vamqCn}} | ||
|- | |- | ||
| | |Maybe We're About To Fall In Love||{{spotify|id=2cy73sYHnjztcS1VwW2amL}} | ||
|- | |||
|Miss my love||{{spotify|id=1A9EyymBvOjODYE5j4PB9n}} | |||
|- | |||
|Allt som jag känner|| | |||
|- | |||
|En dag||{{spotify|id=5Cmwme624iKaqaSKTLcBWP}} | |||
|- | |||
|Dina färger var blå||{{spotify|id=00IRhIiynu3eZjVaegnJ2h}} | |||
|- | |||
|Öppna din dörr||{{spotify|id=4bcnUDksPr6hCr04DwtlY7}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Zucchero||Baila (sexy thing)||{{spotify|id=2RdOgrF17wmKjH8S4jjFHK}} | |rowspan= "2"|Zucchero||Baila (sexy thing)||{{spotify|id=2RdOgrF17wmKjH8S4jjFHK}} | ||
|- | |- | ||
|Senza Una Donna|| | |Senza Una Donna|| | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Staying alive|| | |||
|- | |||
|Öppna din dörr|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.09|9]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Ingvars||Rock around the clock||rowspan= "6"|{{spotify|id=4MGiQgvu8zYdk5j1UaNbBt}} | | style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.09|9]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Ingvars||Rock around the clock||rowspan= "6"|{{spotify|id=4MGiQgvu8zYdk5j1UaNbBt}} | ||
Rad 184: | Rad 198: | ||
|Alfie|| | |Alfie|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "11"|'''[[Avsnitt 21.12|12]]''' ||rowspan= "5"|Barbados||Power of love|| | ||
|- | |- | ||
|Kom Hem||{{spotify|id=13UyS7VcpCaU8RVgQ8P1Xl}} | |Kom Hem||{{spotify|id=13UyS7VcpCaU8RVgQ8P1Xl}} |
redigeringar