37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(4 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 111: | Rad 111: | ||
||Allt under himmelens fäste|| | ||Allt under himmelens fäste|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 20.09|9]]''' ||Joyride||Zigge zagge||{{spotify|id=6Ht502Wuiiluwfz4ozy9v5}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Peter Jöback||Under my skin||{{spotify|id=37V0KKmAy4NM4k6yXijL4c}} | |rowspan= "2"|Peter Jöback||Under my skin||{{spotify|id=37V0KKmAy4NM4k6yXijL4c}} | ||
Rad 119: | Rad 117: | ||
|Searching for love||{{spotify|id=5ikZmnQ0eB2JTjBWTzWRHy}} | |Searching for love||{{spotify|id=5ikZmnQ0eB2JTjBWTzWRHy}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | |rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Guldet blev till sand|| | ||
|- | |||
||Joyride|| | |||
|- | |||
||Venjan|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 20.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Niklas Strömstedt||Vakta min ensamhet||{{spotify|id=4HejShWI95XP1HoeusT52u}} | |||
|- | |- | ||
|Med nyförälskad hand||{{spotify|id=5TzyQlHdqKXjayQhgx08iN}} | |Med nyförälskad hand||{{spotify|id=5TzyQlHdqKXjayQhgx08iN}} | ||
Rad 127: | Rad 131: | ||
|Caruso|| | |Caruso|| | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Still crazy after all these years|| | ||
|- | |- | ||
| | ||Shake the world|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Emelie||{{spotify|id=7DH08hoBL93vr1p0IuTfXt}} | |||
|- | |||
|Ungmö dansar|| | |||
|- | |- | ||
| rowspan= "2"|Ronan Keating||Lovin' each day||{{spotify|id=11DngWZyEuiYCfahdsJQLO}} | | rowspan= "2"|Ronan Keating||Lovin' each day||{{spotify|id=11DngWZyEuiYCfahdsJQLO}} | ||
|- | |- | ||
|Life is a rollercoaster|| | |Life is a rollercoaster|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||When You Say Nothing at All|| | |||
|- | |||
||Änglamark|| | |||
|- | |||
|A man is in a love|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen ||Ingenmansland|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen ||Ingenmansland|| | ||
Rad 139: | Rad 153: | ||
|Se på mig|| | |Se på mig|| | ||
|- | |- | ||
||Totta Näslund, Sharon Dyall | ||Totta Näslund, Sharon Dyall||Utan dej||{{spotify|id=1BxCiVLfrc08vzOKOcoDTd}} | ||
|- | |- | ||
||Totta Näslund och Charlotte Berg||Han kom hem||{{spotify|id=1ulTeOySkZjVQuY64tTRMl}} | ||Totta Näslund och Charlotte Berg||Han kom hem||{{spotify|id=1ulTeOySkZjVQuY64tTRMl}} | ||
Rad 216: | Rad 230: | ||
||Vanessa Mae||Destiny||{{spotify|id=21YyBbjZIwHIx6idybtLlm}} | ||Vanessa Mae||Destiny||{{spotify|id=21YyBbjZIwHIx6idybtLlm}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 20.17|17]]''' ||Antique||Die For You||{{spotify|id=59wp0uf7el6E2xo0sYUQsL}} | ||
|- | |||
|Wahlströms||Lovar & Svär||{{spotify|id=5Gq8JpOdkmlTjYRvfaL7Y2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Viktoria Tolstoy||We'll be together again||{{spotify|id=772lBovJFWwQdjQn5WnhhY}} | |||
|- | |- | ||
| | |Summer night||{{spotify|id=7f36L4pw8TTZLCC1ZHUsrC}} | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Himlen är oskyldig blå || | ||
|- | |- | ||
| | |Dina Färger Var Blå|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 20.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Isabelle Bouley||Parle Moi|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 20.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Isabelle Bouley||Parle Moi|| |
redigeringar