37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|- | |- | ||
||Totta Näslund och Charlotte Berg||Han kom hem||{{spotify|id=1ulTeOySkZjVQuY64tTRMl}} | ||Totta Näslund och Charlotte Berg||Han kom hem||{{spotify|id=1ulTeOySkZjVQuY64tTRMl}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 20.13|13]]''' ||The Ark||Joy Surrender||{{spotify|id=64ExhY5IVdxLjZUQuPSFSN}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up |
redigeringar