37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Husbandet ''(bingomusik)''||For your eyes only|| | ||Husbandet ''(bingomusik)''||For your eyes only|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.06|6]]''' ||Michael learns to rock ||Angel Eyes | |||
||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/26wXqgPhOVrKPCL98TZViy]]</center> | |||
|- | |||
||Carola||Det gåtfulla folket||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0wWyaxbxqvN3XJ9vOeH7Xv]]</center> | |||
|- | |||
|Carola & Solid Gospel||Jag vill alltid älska|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ge mig en dag|| | |||
|- | |||
||The Actor|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up |
redigeringar