37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.01|1]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Ingvars||80-tals medley|| | |||
|- | |||
||Saker jag borde gjort|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|The Pigges||She loves you|| | |||
|- | |||
||I saw here standing there|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Emilia||Kiss by kiss||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7rl071rAF2q0f4QkcpALkr]]</center> | |||
|- | |||
||Sorry I'm in Love||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5Ly5BuJdkLOJNOqHEyVtiv]]</center> | |||
|- | |||
||Husbandet ''(bingomusik)''||For your eyes only|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up | | style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 20.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Army Of Lovers ||Hands Up |
redigeringar