37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 197: | Rad 197: | ||
|- | |- | ||
|I natt jag drömde|| | |I natt jag drömde|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.16|16]]''' ||rowspan= "4"| Spotligt||Gösta Gigolo|| | |||
|- | |||
|Sommardröm|| | |||
|- | |||
|Such a night|| | |||
|- | |||
|Stranger on the shore|| | |||
|- | |||
|Spotligt och Leif "Loket" Olsson||Här dansar de brede pojkarna|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.17|17]]''' ||Spotligt, Linda Jansson och Alf Robertson||En liten Femöres kola|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.17|17]]''' ||Spotligt, Linda Jansson och Alf Robertson||En liten Femöres kola|| | ||
Rad 207: | Rad 217: | ||
|- | |- | ||
|Linda Jansson, Mikael Andersson och Berndt-Åke Fransson ||Ellinor dansar | |Linda Jansson, Mikael Andersson och Berndt-Åke Fransson ||Ellinor dansar | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.17|17]]''' ||rowspan= "4"|Spotlight och Catarina Reimertz ||My guy|| | |||
|- | |||
|Ta-ra-ra Boom-de-ay|| | |||
|- | |||
|Så skimrande var aldrig havet|| | |||
|- | |||
|Joddlarkärlek|| | |||
|- | |||
|Spotlight ||Det blir ingen riktig sommar utan dig|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.19|19]]''' ||rowspan= "7"| Spotlight||Det är sommar||{{spotify|id=0ZpLgzmxsOVVE0bc6f9TCM}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.19|19]]''' ||rowspan= "7"| Spotlight||Det är sommar||{{spotify|id=0ZpLgzmxsOVVE0bc6f9TCM}} |
redigeringar