37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(5 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|- | |- | ||
|Tintarella di luna ||{{spotify|id=267Ld8UOz2udTmN4Myezvm}} | |Tintarella di luna ||{{spotify|id=267Ld8UOz2udTmN4Myezvm}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.11|11]]''' ||rowspan= "6"| Flamingokvintetten ||Gamla kära tuffa tuff-tuff-tåget ||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} | |||
|- | |||
|Lycka till med nästa kille||{{spotify|id=4vdg59Hg8I6u6MDkga5y2R}} | |||
|- | |||
|I min lilla värld av blommor||{{spotify|id=78rjg6VFHDYhBL11ZHQkLH}} | |||
|- | |||
|Happy Birthday Sweet Sixteen||{{spotify|id=1aiLuhbJaQuebQ2mkc6vH5}} | |||
|- | |||
|Sjätte september||{{spotify|id=3XncqE0KzJlkgoxdULZVZ0}} | |||
|- | |||
|I Stjärnklara Ögon||{{spotify|id=4MaWFJhjrD1Ekvr0PPY1wI}} | |||
|- | |||
|Loket & Flamingokvintetten ||Gamla kära tuffa tuff-tuff-tåget || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 02.12|12]]''' ||rowspan= "6"| Tutti Frutti Boys ||Tutti Frutti|| | |||
|- | |||
|Birds and the bees’|| | |||
|- | |||
|Mockingbird hill|| | |||
|- | |||
|Singing the blues|| | |||
|- | |||
|I love you Because|| | |||
|- | |||
|What you’ve done to me|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.13|13]]''' ||rowspan= "7"| Tutti Frutti Boys||Tutti frutti|| | |||
|- | |||
|Runaway|| | |||
|- | |||
|Blueberry hill|| | |||
|- | |||
|Buena Sera|| | |||
|- | |||
|Bye Bye Love|| | |||
|- | |||
|Only sixteen|| | |||
|- | |||
|Kansas City|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 02.14|14]]''' ||rowspan= "6"| Tutti Frutti Boys ||Tutti Frutti|| | |||
|- | |||
|What do you want to make those eyes at me for?|| | |||
|- | |||
|Who Put The Bomp|| | |||
|- | |||
|It's Now or Never|| | |||
|- | |||
|Speedy Gonzales || | |||
|- | |||
|Tell Laura I love her|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.15|15]]''' ||rowspan= "7"| Tutti Frutti Boys||Tutti Frutti|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.15|15]]''' ||rowspan= "7"| Tutti Frutti Boys||Tutti Frutti|| | ||
Rad 145: | Rad 197: | ||
|- | |- | ||
|I natt jag drömde|| | |I natt jag drömde|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.16|16]]''' ||rowspan= "4"| Spotligt||Gösta Gigolo|| | |||
|- | |||
|Sommardröm|| | |||
|- | |||
|Such a night|| | |||
|- | |||
|Stranger on the shore|| | |||
|- | |||
|Spotligt och Leif "Loket" Olsson||Här dansar de brede pojkarna|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.17|17]]''' ||Spotligt, Linda Jansson och Alf Robertson||En liten Femöres kola|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Spotligt och Alf Robertson||Om du har ett hjärta|| | |||
|- | |||
|Hundar, ungar och hembryggt äppelvin|| | |||
|- | |||
|Skomakare Anton|| | |||
|- | |||
|Linda Jansson, Mikael Andersson och Berndt-Åke Fransson ||Ellinor dansar | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 02.17|17]]''' ||rowspan= "4"|Spotlight och Catarina Reimertz ||My guy|| | |||
|- | |||
|Ta-ra-ra Boom-de-ay|| | |||
|- | |||
|Så skimrande var aldrig havet|| | |||
|- | |||
|Joddlarkärlek|| | |||
|- | |||
|Spotlight ||Det blir ingen riktig sommar utan dig|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.19|19]]''' ||rowspan= "7"| Spotlight||Det är sommar||{{spotify|id=0ZpLgzmxsOVVE0bc6f9TCM}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 02.19|19]]''' ||rowspan= "7"| Spotlight||Det är sommar||{{spotify|id=0ZpLgzmxsOVVE0bc6f9TCM}} |
redigeringar