37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 208: | Rad 208: | ||
|Hear there and everywhere|| | |Hear there and everywhere|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 18.17|17]]''' ||rowspan= "3"|Mikael Wiehe||Det här är ditt land||{{spotify|id=0PCQwpKPPhLOStpO5xWIH3}} | ||
|- | |- | ||
|Vem kan man lita på||{{spotify|id=10MaroiiRrnu0zO7MBZSZc}} | |Vem kan man lita på||{{spotify|id=10MaroiiRrnu0zO7MBZSZc}} | ||
|- | |||
|Allt har sin timme (Till mina döttrar)||{{spotify|id=5Ex2LegakkcF6Z7FqJMK64}} | |||
|- | |- | ||
|Sasha||Let me be the one||{{spotify|id=3bFJ5VAvKIrJlHmOBcDK1E}} | |Sasha||Let me be the one||{{spotify|id=3bFJ5VAvKIrJlHmOBcDK1E}} |
redigeringar