37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 142: | Rad 142: | ||
|Vart tog tiden vägen||{{spotify|id=1VS14gF54nM7nPObEjWDEa}} | |Vart tog tiden vägen||{{spotify|id=1VS14gF54nM7nPObEjWDEa}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "2"|Pontus Lindkvist|| | | rowspan= "2"|Pontus Lindkvist||Jul, jul, strålande jul||{{spotify|id=4dIuqfnoRVDgFoELQtVwyy}} | ||
|- | |- | ||
|Come Unto Him||{{spotify|id=74MsXbleoHQRSLU7Wr6Q2f}} | |Come Unto Him||{{spotify|id=74MsXbleoHQRSLU7Wr6Q2f}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.16|16]]'''||rowspan= "3"| Carola och Betlehem Bingo bells ||O Betlehem, du lilla stad||{{spotify|id=24XpZ8M5vbHXI2KKTIUHkr}} | ||
|- | |- | ||
|En stjärna lyser så klar ||{{spotify|id=1xtqrvtM1sWThqj7D7WOtP}} | |En stjärna lyser så klar ||{{spotify|id=1xtqrvtM1sWThqj7D7WOtP}} | ||
Rad 154: | Rad 154: | ||
|David Bowie||Thursday child||{{spotify|id=2s3lxBbpR8WwwZLuLWu79s}} | |David Bowie||Thursday child||{{spotify|id=2s3lxBbpR8WwwZLuLWu79s}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | |Hasse Andersson||Hasse Alfredssons familjeproblematik|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 17.17|17]]'''||rowspan= "2"| Ingrid Wållgren, Gullan Bornemark & Dan Bornemark||Vart tog vägen vägen|| | |||
|- | |- | ||
|Jorden runt-låten || | |Jorden runt-låten || | ||
|- | |||
|Gullan Bornemark||Är du vaken Lars?|| | |||
|- | |- | ||
|Freddie Wadling ||Så skimrande var aldrig havet||{{spotify|id=3Hnihq9fXGUn3a53NvMUs4}} | |Freddie Wadling ||Så skimrande var aldrig havet||{{spotify|id=3Hnihq9fXGUn3a53NvMUs4}} | ||
|- | |- | ||
| | |Mirja Burlin och Kejsarinnan||Kärleken som aldrig svek|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"| Roxette||Salvation||{{spotify|id=3sGelIEDf703v1F0q1V7F9}} | |rowspan= "2"| Roxette||Salvation||{{spotify|id=3sGelIEDf703v1F0q1V7F9}} |
redigeringar