37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 146: | Rad 146: | ||
|Come Unto Him||{{spotify|id=74MsXbleoHQRSLU7Wr6Q2f}} | |Come Unto Him||{{spotify|id=74MsXbleoHQRSLU7Wr6Q2f}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.16|16]]'''||rowspan= "3"| Carola och Betlehem Bingo bells ||O Betlehem, du lilla stad||{{spotify|id=24XpZ8M5vbHXI2KKTIUHkr}} | ||
|- | |- | ||
|En stjärna lyser så klar ||{{spotify|id=1xtqrvtM1sWThqj7D7WOtP}} | |En stjärna lyser så klar ||{{spotify|id=1xtqrvtM1sWThqj7D7WOtP}} | ||
Rad 153: | Rad 153: | ||
|- | |- | ||
|David Bowie||Thursday child||{{spotify|id=2s3lxBbpR8WwwZLuLWu79s}} | |David Bowie||Thursday child||{{spotify|id=2s3lxBbpR8WwwZLuLWu79s}} | ||
|- | |||
|Hasse Andersson||Hasse Alfredssons familjeproblematik|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 17.17|17]]'''||rowspan= "2"| Ingrid Wållgren, Gullan Bornemark & Dan Bornemark||Vart tog vägen vägen|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 17.17|17]]'''||rowspan= "2"| Ingrid Wållgren, Gullan Bornemark & Dan Bornemark||Vart tog vägen vägen|| |
redigeringar