37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | |En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.02|2]]''' || rowspan= "2"|Andrea Bocelli|| Canto Della Terra|| {{spotify|id=7BFYBSroOTNTkFFDuJ6BmV}} | |||
|- | |||
||Sogno|| {{spotify|id=0vR7Slji803NoLAfvw1roW}} | |||
|- | |||
| Charlotte Nilsson||I write you a love song|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]''' || rowspan= "2"|Totta Näslund|| Familjelycka||{{spotify|id=3ajAiRHFrBUnlMJYLnY6SB}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]''' || rowspan= "2"|Totta Näslund|| Familjelycka||{{spotify|id=3ajAiRHFrBUnlMJYLnY6SB}} |
redigeringar