37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | |En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]''' || rowspan= "2"|Totta Näslund|| Familjelycka||{{spotify|id=3ajAiRHFrBUnlMJYLnY6SB}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]''' || rowspan= "2"|Totta Näslund|| Familjelycka||{{spotify|id=3ajAiRHFrBUnlMJYLnY6SB}} | ||
Rad 28: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
||Strange Foreign Beauty||{{spotify|id=2OtTs6r9u6fTUSQFhaHYO7}} | ||Strange Foreign Beauty||{{spotify|id=2OtTs6r9u6fTUSQFhaHYO7}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.05|5]]''' || rowspan= "3"|Sound Express|| Vi är, vi finns!|| | |||
|- | |||
||Alla dina stora drömmar || | |||
|- | |||
||Växeln hallå|| | |||
|- | |||
||Eldkvarn||Du älskar inte mej||{{spotify|id=0S0nUDWzkWjmR7qjGzQheS}} | |||
|- | |||
|Göran Fristorp||Flickan från Backafall|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> |
redigeringar