37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | |En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]''' || rowspan= "2"|Totta Näslund|| Familjelycka||{{spotify|id=3ajAiRHFrBUnlMJYLnY6SB}} | |||
|- | |||
||Den röda klänningen||{{spotify|id=0gD12rFRHlFjiU5IDbGHED}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Michael Learns to Rock ||The actor||{{spotify|id=07FpIjYAbpyDG3GhCBpjLT}} | |||
|- | |||
||Strange Foreign Beauty||{{spotify|id=2OtTs6r9u6fTUSQFhaHYO7}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> |
redigeringar