37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | |En slant i fontänen|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4LVcYZUKla6Qf0mmNju4AH]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> | |||
|- | |||
||Minns du mig än|| | |||
|- | |||
| Dos Flamingos|| The Flamingo Dance|| | |||
|- | |||
|Jessica Folcker ||Tell my why|| | |||
|- | |||
||Peter Lundblad och Göteborgs gosskör ||Ta mig till havet|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 17.11|11]]''' || rowspan= "2"|Linda Lampenius || Salut d'amour|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0JcF5uK4NbM9etWGl8n89v]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 17.11|11]]''' || rowspan= "2"|Linda Lampenius || Salut d'amour|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0JcF5uK4NbM9etWGl8n89v]]</center> |
redigeringar