Soundtrack/Säsong 16: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|- | |- | ||
|Vill ha dig||{{spotify|id=1zpr5MMuS4xrOllFKVe1Hs}} | |Vill ha dig||{{spotify|id=1zpr5MMuS4xrOllFKVe1Hs}} | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.09|9]]''' ||rowspan= "4"|Matz Bladhs||Tack för alla åren||{{spotify|id=5jEbjlRM9hGYxeSVLAe7Kc}} | |||
|- | |||
|Det faller ett regn||{{spotify|id=16fjoGcD8BeQ3ESGzqEanP}} | |||
|- | |||
|Vildrosen||{{spotify|id=5CWeLopbivuCfoDF3Yf8Cd}} | |||
|- | |||
|Vid Silverforsens strand||{{spotify|id=1WDHPQb2RvyqqMGg2S5WZo}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.10|10]]''' ||rowspan= "4"| Wizex|| Rena rama vilda västern||{{spotify|id=7qDFRwkkFz36gE4pNkn65u}} | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.10|10]]''' ||rowspan= "4"| Wizex|| Rena rama vilda västern||{{spotify|id=7qDFRwkkFz36gE4pNkn65u}} |