37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Hasse Andersson, Monica Forsberg & Thorleifs||En liten ängel|| | |||
|- | |||
|Änglahund|| | |||
|- | |||
|Thorleifs ||Glöm ej bort att älska varann|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} |
redigeringar