37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 164: | Rad 164: | ||
|Siw Malmkvist||Ge mej en doft ifrån Rom || | |Siw Malmkvist||Ge mej en doft ifrån Rom || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 16.14|14]]''' ||rowspan= "4"|Helene & Gänget|| Så kom hit|| | ||
|- | |- | ||
|En enda fråga||{{spotify|id=5Skf0zxIsngclsRYb62QOr}} | |En enda fråga||{{spotify|id=5Skf0zxIsngclsRYb62QOr}} | ||
Rad 171: | Rad 171: | ||
|- | |- | ||
|Du får mig att längta||{{spotify|id=5W5n1bnHwFxsB6BJs18GZk}} | |Du får mig att längta||{{spotify|id=5W5n1bnHwFxsB6BJs18GZk}} | ||
|- | |||
|Martin||(Du är så) Yeah Yeah Wow Wow||{{spotify|id=37FExmduN77uY4Y1h7Fqlv}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} |
redigeringar