37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 158: | Rad 158: | ||
|The greatest love we'll never know|| | |The greatest love we'll never know|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 15.14|14]]''' ||rowspan= "3"|Black Jack||Du | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 15.14|14]]''' ||rowspan= "3"|Black Jack||Du, jag och kärleken||{{spotify|id=6hrKdbmJ5Be7hZ3jtH9TB1}} | ||
|- | |- | ||
|Du tänder ett ljus|| | |Du tänder ett ljus||{{spotify|id=2M6DLQGnyxGupYeh3irMAz}} | ||
|- | |- | ||
| | |Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=1uINDFsUumg9C2Ob5dgi0v}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"| Cyndee Peters||Nu tändas tusen juleljus|| | |rowspan= "2"| Cyndee Peters||Nu tändas tusen juleljus|| | ||
|- | |- | ||
|O Come, All Ye Faithful|| | |O Come, All Ye Faithful||{{spotify|id=25wguxuaDskVEVHxYDMgjq}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"| Cyndee Peters och By Grace Gospel||Lord help me to hold out|| | |rowspan= "2"| Cyndee Peters och By Grace Gospel||Lord help me to hold out|| | ||
|- | |- | ||
|Follow me|| | |Follow me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 15.15|15]]''' ||rowspan= "4"|Kindbergs||Ännu blommar kärleken||{{spotify|id=2WTGQaJrHKkd9ek15J3aJc}} | |||
|- | |||
|Jag ska alltid känna glädje|| | |||
|- | |||
|Du är så vacker||{{spotify|id=1Pr7gOjMOp2TuHzrPAujqA}} | |||
|- | |||
|Främling||{{spotify|id=4BBdvZkdu2oHusjZHTfNf3}} | |||
|- | |||
|Peter Harryson||Så ska julen låta||{{spotify|id=7e2iSUHrdfkYzt4YvYKBoW}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 15.16|16]]''' ||rowspan= "4"|Tommys||Över land och hav||{{spotify|id=1EVsiuvl7aBWknzRK7a9Is}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 15.16|16]]''' ||rowspan= "4"|Tommys||Över land och hav||{{spotify|id=1EVsiuvl7aBWknzRK7a9Is}} |
redigeringar