37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Spanish Rhapsody|| | |Spanish Rhapsody|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 15.06|6]]''' || rowspan= "3"|Lasse Stefanz||Dansa natten lång||{{spotify|id=72B4rV1DdiWeq92K2EPTpM}} | |||
|- | |||
|I ett fotoalbum||{{spotify|id=05TiDVjf68aVjerA8xNHeN}} | |||
|- | |||
|Jag vill ge dig min morgon||{{spotify|id=3DfWCSKcwku1i56VHsyzbd}} | |||
|- | |||
|Karin Glenmark||Det vackraste jag vet|| | |||
|- | |||
|Lisa Tull och Karin Glenmark||Tell him|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 15.07|7]]''' |||Julio Iglesias||Crazy||{{spotify|id=1Me7yL8SZdTup35lTSqVte}} | | style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 15.07|7]]''' |||Julio Iglesias||Crazy||{{spotify|id=1Me7yL8SZdTup35lTSqVte}} |
redigeringar