37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 107: | Rad 107: | ||
|- | |- | ||
|Om jag bara kunde|| | |Om jag bara kunde|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.08|8]]''' || rowspan= "7"|Jan Malmsjö och Leif Kronlunds orkester||Om jag hade pengar|| | |||
|- | |||
|En sån underbar dag som i dag|| | |||
|- | |||
|Under alla broar|| | |||
|- | |||
|Bygga upp ett stort berg|| | |||
|- | |||
|En sång en gång för längesen|| | |||
|- | |||
|Vår bästa tid är nu|| | |||
|- | |||
|Caterina|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.09|9]]''' || rowspan= "7"|Wizex||Men så viskade en fågel||{{spotify|id=6p0UvYPyOpWXGahOirCpfi}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.09|9]]''' || rowspan= "7"|Wizex||Men så viskade en fågel||{{spotify|id=6p0UvYPyOpWXGahOirCpfi}} |
redigeringar