37 964
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 209: | Rad 209: | ||
|- | |- | ||
|I ditt fönster brinner ett ljus||{{spotify|id=2FQSV04np8Vnll7pttREVP}} | |I ditt fönster brinner ett ljus||{{spotify|id=2FQSV04np8Vnll7pttREVP}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 13.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Stefan Andersson||Välkommen||{{spotify|id=2gAuvaHrM0zPHCqfpOW960}} | |||
|- | |||
|Min olycklige vän||{{spotify|id=1KNIaUbsOfNfQiavy3em9P}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Curt Haagers||Skriv ett brev||{{spotify|id=622vR9mksKE4dCrxQkFQgp}} | |||
|- | |||
|Regniga natt||{{spotify|id=7kX1qBpyY8PZTQ5YUR6T4P}} | |||
|- | |||
|En sommardröm i vit||{{spotify|id=3aYMQjAwCeVn6IxuiBScSf}} | |||
|- | |||
|Tweedle Dee||{{spotify|id=6BVrhHdtRGi8FSGKPlqn9t}} | |||
|- | |||
|Curt Haagers och Pierre Eriksson||Fina Stina|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 13.15|15]]''' ||rowspan= "9"|Kikki Danielssons||Kärleken har fått vingar||{{spotify|id=30GCjUzp6M2ksMDgEoiDBI}} | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 13.15|15]]''' ||rowspan= "9"|Kikki Danielssons||Kärleken har fått vingar||{{spotify|id=30GCjUzp6M2ksMDgEoiDBI}} |
redigeringar