37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 195: | Rad 195: | ||
|- | |- | ||
|Drömmen om frihet||{{spotify|id=1mqq2BGWZIkFJq0dUmSnBr}} | |Drömmen om frihet||{{spotify|id=1mqq2BGWZIkFJq0dUmSnBr}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 13.13|13]]''' ||rowspan= "7"|Sten & Stanley||San Diego||{{spotify|id=16ZVulZTxV5qk9u4aFhFub}} | |||
|- | |||
|Oh Julie||{{spotify|id=6spQR8mmfbraLa1x1K4d7Z}} | |||
|- | |||
|Du och jag||{{spotify|id=65YTHhQFvsX6wuHcJGhwMv}} | |||
|- | |||
|Änglar visst finns dom||{{spotify|id=3kSGLutPsKREEixWodci41}} | |||
|- | |||
|Jag har inte tid||{{spotify|id=2xNIlJUXaAfge1dz9ULJhd}} | |||
|- | |||
|Jolly Bob från Aberdeen||{{spotify|id=4dZxhLQMRLAzc1wGhgCDUn}} | |||
|- | |||
|I ditt fönster brinner ett ljus||{{spotify|id=2FQSV04np8Vnll7pttREVP}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 13.15|15]]''' ||rowspan= "9"|Kikki Danielssons||Kärleken har fått vingar||{{spotify|id=30GCjUzp6M2ksMDgEoiDBI}} | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 13.15|15]]''' ||rowspan= "9"|Kikki Danielssons||Kärleken har fått vingar||{{spotify|id=30GCjUzp6M2ksMDgEoiDBI}} |
redigeringar