37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Dina ögon sa ja|| | ||Dina ögon sa ja|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 11.13|13]]''' || rowspan= "8"|Christer Sjögren||Varför är solen så röd||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2zO6nVwVPglcjx7Encfp5H]]</center> | |||
|- | |||
||Quando, Quando, Quando||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4UKkTqOkTSZFEj8BQD2yVU]]</center> | |||
|- | |||
||An American Trilogy|| | |||
|- | |||
||Nu tändas åter ljusen i min lilla stad || | |||
|- | |||
||Cecilia||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3O9NtprYQO1vHy69hz42QU]]</center> | |||
|- | |||
||Jag vill dansa med dig||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4lojj26DCTnisgFRGEwlnw]]</center> | |||
|- | |||
||Edelweiss|| | |||
|- | |||
||Jamaica||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2j5NxY0Fv1JROs5xi1oLkR]]</center> | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.14|14]]''' || rowspan= "7"|Thor Görans||Ta mig hem||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0lCoPxWBpi3ukTKuLkvWBh]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.14|14]]''' || rowspan= "7"|Thor Görans||Ta mig hem||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0lCoPxWBpi3ukTKuLkvWBh]]</center> |
redigeringar