37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 236: | Rad 236: | ||
|Just med dig||{{spotify|id=6RBG4Ik6hcSwhN7RPiSRyf}} | |Just med dig||{{spotify|id=6RBG4Ik6hcSwhN7RPiSRyf}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 10.16|16]]''' || rowspan= "8"|Ann-Cathrine Wiklanders||En symbol för kärleken|| | ||
|- | |- | ||
|Kärlekens hav|| | |Kärlekens hav|| | ||
Rad 251: | Rad 251: | ||
|- | |- | ||
|Dit vägarna bär|| | |Dit vägarna bär|| | ||
|- | |||
| rowspan= "5"|Pierre Eriksson||En natt i Moskva|| | |||
|- | |||
|Tulpaner från Amsterdam|| | |||
|- | |||
|Streets of London|| | |||
|- | |||
|It's a Long Way to Tipperary|| | |||
|- | |||
|Avestaforsens brus|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 10.17|17]]''' || rowspan= "4"|Flamingokvintetten||Nu kommer vi | |||
Sommarparty||{{spotify|id=3y6dPxBtNs1MZ3RoZxTGfk}} | |||
|- | |||
|Varenda liten dröm||{{spotify|id=2Q0jTUfTQ8zid1DXb9bdmi}} | |||
|- | |||
|När kommer du?||{{spotify|id=0hMThrMLgzIlvmb9sgxVRB}} | |||
|- | |||
|Kiss me quick|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Flamingokvintetten och Pierre Eriksson|| Så länge hjärtat slår|| | |||
|- | |||
|Hjärtat har sin själ|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.19|19]]''' ||rowspan= "2"|Henrik Åberg||There Goes My Everything||{{spotify|id=49i4Vo8FUFvuN1JlP2A4Xz}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.19|19]]''' ||rowspan= "2"|Henrik Åberg||There Goes My Everything||{{spotify|id=49i4Vo8FUFvuN1JlP2A4Xz}} |
redigeringar