37 984
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 103: | Rad 103: | ||
|- | |- | ||
|Klara Hammarström ||Run to the hills||{{spotify|id=6k4e5H3MbDzhEX3qJSWwpd}} | |Klara Hammarström ||Run to the hills||{{spotify|id=6k4e5H3MbDzhEX3qJSWwpd}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Årets eldsjäl 2023|2023]]''' ||Jill Johnson||Ja må hon leva||{{spotify|id=4Ov0aQQDGWH6TVbJdTSwDO}} | |||
|- | |||
|Jill Johnson och Nike Sellmar||Born to run|| | |||
|- | |||
|Nike Sellmar||With a little help from our friends||{{spotify|id=695Aevs6AQcruvYu2j4xrP}} | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Eldsjälsgalan med MiljonBingo]] | [[Category:Soundtrack|Eldsjälsgalan med MiljonBingo]] |
redigeringar