37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
(3 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 202: | Rad 202: | ||
|- | |- | ||
|Photograph|| | |Photograph|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Linnea Henriksson||Två delar||{{spotify|id=0uCloQwf4l6tszFVbPR5Fg}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Linnea Henriksson||Två delar||{{spotify|id=0uCloQwf4l6tszFVbPR5Fg}} | ||
Rad 215: | Rad 214: | ||
|- | |- | ||
|Kung av sand|| | |Kung av sand|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Erik Segerstedt||Piece of me||{{spotify|id=5dXG1JUUtfijcZoiMMP3Ne}} | |||
|- | |||
|Come alive||{{spotify|id=4wOcXOrHhmaFYLkRl2DhVP}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sunnanvind|| | |||
|- | |||
|Aguas de marco|| | |||
|- | |||
|Here comes the sun|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Kiana||Lemonade||{{spotify|id=6mXCbiHcFrosLRz2Lnypsx}} | |||
|- | |||
|Were did you go||{{spotify|id=1tPzSRXNZbPKQbVh3yv7rs}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ta mig till havet|| | |||
|- | |||
|Memory|| | |||
|- | |||
|Havet är djupt|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Chris Kläfford||Dusklight||{{spotify|id=0MGhnQRyEecqKHG6Wfrgtf}} | |||
|- | |||
|Maybe it's just me||{{spotify|id=3RhPNBJGddtFSj4ZDkPXn3}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Happy|| | |||
|- | |||
|Vår bästa tid är nu|| | |||
|- | |||
|Joyride|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Arvingarna||I do||{{spotify|id=0pGX4KgirIW7JAHh93rzPU}} | |||
|- | |||
|Tänker inte alls gå hem||{{spotify|id=1KvqulVkQYJLDr660ACS2U}} | |||
|- | |||
|Eloise||{{spotify|id=4QZ6hp2CKRaZG5RI9zXQqg}} | |||
|- | |||
|Sommar i Göteborg||{{spotify|id=0H5A3FRMrWlk7WG3VxrL4n}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid vindens ängar|| | |||
|- | |||
|Sommaren är kort|| | |||
|- | |||
|Till slutet av augusti|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar