37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 153: | Rad 153: | ||
|- | |- | ||
|You're the one that i want|| | |You're the one that i want|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.08|8]]'''||rowspan= "2"|Arvingarna||Linnea|| | |||
|- | |||
|Prinsessan|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid vinderns ängar|| | |||
|- | |||
|Tänker inte alls gå hem|| | |||
|- | |||
|Det kommer aldrig va över för mig|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar