37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 143: | Rad 143: | ||
|- | |- | ||
|On the sunny side of the street|| | |On the sunny side of the street|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Elisa Lindström||För livet|| | |||
|- | |||
|Hem igen||{{spotify|id=20qac5AXc01JfmRHu3KMyH}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Hopelessly Devoted To You|| | |||
|- | |||
|Summer nights|| | |||
|- | |||
|You're the one that i want|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar