37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 55: | Rad 55: | ||
|- | |- | ||
|Semester|| | |Semester|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Clara Klingenström||Liv||{{spotify|id=5HYGRzjxe11pkXMk84f4Mo}} | |||
|- | |||
|Behöver inte dig idag||{{spotify|id=61YmcO62hGjw1RlDHZ0XEg}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sommar'n som aldrig säger nej|| | |||
|- | |||
|Den stora dagen|| | |||
|- | |||
|Land of Innocence|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar