37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 123: | Rad 123: | ||
|- | |- | ||
|Jag ska måla hela världen lilla mamma|| | |Jag ska måla hela världen lilla mamma|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Cazzi Opeia||You're my sunshine||{{spotify|id=04To9j9yEUCrNJXGEM7B2K}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Cazzi Opeia||You're my sunshine||{{spotify|id=04To9j9yEUCrNJXGEM7B2K}} | ||
Rad 134: | Rad 133: | ||
|- | |- | ||
|Båtlåt|| | |Båtlåt|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Martin Almgren||Saturday shine||{{spotify|id=34Hx2ZZgOJPVeLK0d1TUaL}} | |||
|- | |||
|Caught me on a bad day|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Uti vår hage|| | |||
|- | |||
|Små lätta moln|| | |||
|- | |||
|On the sunny side of the street|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar