Mall:Aktuell spel: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
<div style="float: right; margin-left:5px;" valign="top"> | |||
| | {| class="wikitable" | | ||
|- | |- | ||
|[[Fil: | |style="text-align: center;"|[[Fil:Färgfemman4701.jpg|200px|link=Färgfemman]]<br> '''[[Färgfemman]]''' | ||
|- | |- | ||
|[[Fil: | |style="text-align: center;"|[[Fil:Finalspelet säsong 47.jpg|200px|link=Finalspelet]]<br> '''[[Finalspelet]]''' | ||
|- | |- | ||
|[[Fil: | |style="text-align: center;"|[[Fil:Fritidsresan säsong 47.jpg|200px|link=Fritidsresan]]<br> '''[[Fritidsresan]]''' | ||
|- | |- | ||
|[[Fil: | |style="text-align: center;"|[[Fil:Ingobingo.jpg|200px|link=Ingo-Bingo]]<br> '''[[Ingo-Bingo|Ingobingo]]''' | ||
|- | |- | ||
|[[Fil: | |style="text-align: center;"|[[Fil:Jackpott säsong 47.jpg|200px|link=Jackpott]]<br> '''[[Jackpott]]''' | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Stegen säsong 47.jpg|200px|link=Stegen]]<br> '''[[Stegen]]''' | |style="text-align: center;"|[[Fil:8 lådor säsong 47.jpg|200px|link=Hemlig låda]]<br> '''[[Hemlig låda]]''' | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|[[Fil:Stegen säsong 47.jpg|200px|link=Stegen]]<br> '''[[Stegen]]''' | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:Spel.jpg|200px|link=Spel]]<br> '''[[Spel|Alla spel]]''' | |style="text-align: center;"|[[Fil:Spel.jpg|200px|link=Spel]]<br> '''[[Spel|Alla spel]]''' | ||
|- | |- | ||
|} | |}</div> |