37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 858: | Rad 858: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.21|21]]'''||Klockor||Öland||Bestick||Färgfemman||Husvagnsvecka||Blårutig säng||Trygg & säker||TV-paket||Bättre miljö||Mat mm||Färgfemman||Bärdryck||Gold kiwi||Pumpen||Smycken mm||Postorder & varuhus | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 20.21|21]]'''||Klockor||Öland||Bestick||Färgfemman||Husvagnsvecka||Blårutig säng||Trygg & säker||TV-paket||Bättre miljö||Mat mm||Färgfemman||Bärdryck||Gold kiwi||Pumpen||Smycken mm||Postorder & varuhus | ||
|} | |||
===Säsong 21=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15||16 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.01|1]]'''||Köpfilm||Choklad||Smycken||Bättre miljö||Pumpen||Färgfemman||Lasse väljer||Alltid resor||Skog & trädgård||Färgfemman||Blårutig säng||Postorder||Mat mm||Segeläventyr||Charkuterier||Liten & rymlig | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.02|2]]'''||Färgfemman||Pumpen||Köpfilm||Blårutig säng||Smycken||Mat mm||Färgfemman||Lasse väljer||Italien||Choklad||Liten & rymlig||Bättre miljö||Handla hemma||Charkuterier||Alltid resor||Skog & trädgård | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.03|3]]'''||Lasse väljer||Choklad||Färgfemman||Gallerian||Alltid resor||Mat m m||Charkuterier||Handla hemma||Pumpen||Skog & trädgård||Blårutig säng||Färgfemman||Smycken||Köpfilm||Liten & rymlig||Bättre miljö | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.04|4]]'''||Köpfilm||Blårutig säng||Liten & rymlig||Färgfemman||Bättre miljö||Mat mm||Handla hemma||Charkuterier||Färgfemman||Pumpen||Alltid resor||Choklad||Skog & trädgård||Smycken||Lasse väljer||Sköna lördag | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.05|5]]'''||Köpfilm||Pumpen||Smycken||Färgfemman||Munnen||Mat mm||Utforska||Handla hemma||Färgfemman||Tunna skivor||Liten & rymlig||Postorder & varuhus||Symaskin||Blårutig säng||Spis||Sveriges största | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.06|6]]'''||Symaskin||Pumpen||Handla hemma||Spis||Smycken||Mat mm||Tunna skivor||Färgfemman||Blårutig säng||Postorder & varuhus||Sveriges största||Munnen||Lasse väljer||Färgfemman||Köpfilm||Utforska | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.07|7]]'''||Handla hemma||Mat mm||Utforska||Tunna skivor||Köpfilm||Sveriges största||Floridaresan||Pumpen||Blårutig säng||Symaskin||Färgfemman||Smycken||Färgfemman||Stegen||Postorder & varuhus||Munnen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.08|8]]'''||Blårutig säng||Europaresan||Utforska||Lasse väljer||Mat mm||Handla hemma||Symaskin||Färgfemman||Tunna skivor||Sveriges största||Pumpen||Postorder & varuhus||Munnen||Smycken||Färgfemman||Köpfilm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.09|9]]'''||Färgfemman||Färg||Sveriges största||Postorder & varuhus||Utforska||32' Widescreen TV||Framkallning||Färgfemman||Klockor||El-scooter||Smycken||Optik||Blårutig säng||Pumpen||Mat mm||Sportartiklar | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.10|10]]'''||Framkallning||Smycken||Färg||Bastu/Dusch||Så gott som hemlagat||32' Widesceen TV||Optik||Mat mm||Färgfemman||Sportartiklar||Blårutig säng||Pumpen||Färgfemman||El-scooter||Sveriges största||Väderstation | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.11|11]]'''||Sportartiklar||El-scooter||Mat||Bastu/dusch||Färgfemman||Projektionsklocka||Optik||Så gott som hemlagat||32" Widescreen TV||Färgfemman||Sveriges största||Smycken||Framkallning||Färg||Pumpen||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.12|12]]'''||Optik||El-scooter||Blårutig säng||Bastu/dusch||Smycken||Väderstation||Färgfemman||Färgfemman||32" Widesceen TV||Pumpen||Sportartiklar||Mat||Framkallning||Sveriges största||Färg||Så gott som hemlagat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.13|13]]'''||Framkallning||32" Widescreen-TV||Färgfemman||Pumpen||Färgfemman||Färg||Så gott som hemlagat||Blårutig säng||Köpfilm||El-scooter||Tunna skivor||Mat||Sportartiklar||Projektionsklocka||Smycken||Bastu/dusch | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.14|14]]'''||Pumpen||Porslin||Färgfemman||Blårutig säng||Sportartiklar||Mat||Väderstation||Smycken||Hemelektronik||Möbler||Rent & torrt||Handla hemma||Bestick||Tunna skivor||Färgfemman||Bil, hem & fritid | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.15|15]]'''||Rent & torrt||Pumpen||Bil, hem & fritid||Sportartiklar||Smycken||Hemelektronik||Mat||Handla hemma||Möbler||Färgfemman||Bestick||Färgfemman||Tunna skivor||Porslin||Projektionsklocka||Blårutig säng | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.16|16]]'''||Mat||Rent & torrt||Pumpen||Färgfemman||Blårutig säng||Tunna skivor||Bestick||Färgfemman||Handla hemma||Porslin||Bil, hem & fritid||Sportartiklar||Resväskor||Smycken||Möbler||Hemelektronik | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.17|17]]'''||Tunna skivor||Rent & torrt||Pumpen||Möbler||Färgfemman||Bil, hem & fritid||Handla hemma||Resväskor||Färgfemman||Blårutig säng||Smycken||Bestick||Sportartiklar||Mat||Sällskapsspel||Porslin | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 21.18|18]]'''||Pumpen||Mat||Hemelektronik||Resväskor||Sportartiklar||Färgfemman||Tunna skivor||Färgfemman||I matens tecken||Porslin||Handla hemma||Möbler||Smycken||Rent & torrt||Blårutig säng||Bil, hem & fritid | |||
|} | |} |
redigeringar