37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 279: | Rad 279: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]'''|| Smycken||Bensin mm||Hästen||Kanelbullar||Musikupplevelse||Exklusiv choklad||Resa||Videokamera||Möbler||Leksaker||Mat||Stegen||Handskar & Väskor m.m.||Postorder||Kyckling | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]'''|| Smycken||Bensin mm||Hästen||Kanelbullar||Musikupplevelse||Exklusiv choklad||Resa||Videokamera||Möbler||Leksaker||Mat||Stegen||Handskar & Väskor m.m.||Postorder||Kyckling | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 6=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.02|1]]'''||Smycken||Nescafé||Dator||Mat||Kattmat||Hästen||Semesterstuga||Stegen||Smycken||Kyckling||Bensin mm||Största veckotidningen||Postorder||Möbler||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.02|2]]'''|| Kyckling||Dator||Hästen||Smycken||Största veckotidningen||Stegen||Postorder||Möbler||Mat||Kattmat||Symaskin||Resa||Semesterstuga||Nescafé||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.03|3]]'''||Största veckotidingen||Stegen||Möbler||Mat||Symaskin||Resa||Semesterstuga||Nescáfe||Kyckling||Bensin mm||Postorder||Hästen||Kattmat||Dator||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.04|4]]'''||Nescafé||Bensin mm||Resa||Kyckling||Semesterstuga||Största veckotidningen||Dator||Postorder||Smycken||Mat||Kattmat||Symaskin||Stegen||Hästen||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.05|5]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.07|7]]'''|| Sommardäck||Stegen||Kattmat||Smycken||Svenskt knäckebröd||Mat||Färsk kyckling||Postorder||Djupfrysta piroger||Resa||Saft||TV-Video||Möbler||Hästen||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.08|8]]'''||Hästen||Mat||Resa||Färsk kyckling||Djupfryst piroger||TV-Video||Svenskt Knäckebröd||Kattmat||Möbler||Bensin m m||Sommardäck||Saft||Stegen||Smycken||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.09|9]]''' || Blommor||Möbler||Smycken||Bensin mm||Spis||Stegen||Resa||Grillad kyckling||Franskt färskost||Hästen||Exklusiv choklad||TV||Mat||Postorder||Båt | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.10|10]]'''||Smycken||Resa||Spis||Hästen||Grillad kyckling||TV||Blommor||Postorder||Båt||Möbler||Fransk färskost||Stegen||Bensin mm ||Exklusiv choklad||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.12|12]]'''||Spis||Möbler||Bensin mm||Smycken||Mat||Stegen||Blommor||TV||Grillad kyckling||Hästen||Exklsuiv choklad||Postorder||Fransk färskost||Båt||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.13|13]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.14|14]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]'''|| Hästen||Stegen||Båt||Mat||Bensin mm||Postorder||Möbler||Väskor & Handskar mm||Choklad||TV||Kalkon||Höga kusten||För gräsmattan||Resa||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.16|16]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.17|17]]'''||Båt||Hästen||Postorder||Äkta Italienskt matglädje||Färsk kalkon||Resa||Bensin mm||Mat||TV||Äkta Fransk vitmögelost||Smycken||Fettfri majonnäs||Stegen||Möbler||För gräsmattan | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.18|18]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.19|19]]''' || Hästen||Resa||Möbler||För gräsmattan||Stegen||Äkta italienskt matglädje||Mat||Färsk kalkon||Postorder||Fettfri majonnäs||TV||Äkta fransk vitmögelost||Smycken||Bensin mm||Båt | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.20|20]]'''|| Färsk kalkon||För gräsmattan||Mat||TV||Smycken||Fettfri majonnäs||Resa||Äkta fransk vitmögelost||Stegen||Äkta italiensk matglädje||Hästen||Båt||Postorder||Möbler||Bensin m m | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar