37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 326: | Rad 326: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.20|20]]'''||Färsk kalkon||För gräsmattan||Mat||TV||Smycken||Fettfri majonnäs||Resa||Äkta fransk vitmögelost||Stegen||Äkta italiensk matglädje||Hästen||Båt||Postorder||Möbler||Bensin m m | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 08.20|20]]'''||Färsk kalkon||För gräsmattan||Mat||TV||Smycken||Fettfri majonnäs||Resa||Äkta fransk vitmögelost||Stegen||Äkta italiensk matglädje||Hästen||Båt||Postorder||Möbler||Bensin m m | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 9=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.02|1]]'''||Exklusiv kaffebryggare||Klassisk kaviar||Resa||Mat||Stegen||Grillad kyckling||Dansk fetaost||TV||Hästen||Lampa & elverktyg||Godis||Smycken||Dammsugare||Möbler||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.02|2]]'''||Godis||Stegen||Grillad kyckling||TV||Hästen||Smycken||Dammsugare||Möbler||Exklusiv kaffebryggare||Bensin mm||Resa||Dansk fetaost||Mat||Lampa & elverktyg||Klassisk kaviar | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.03|3]]'''||Resa||TV||Mat||Smycken||Möbler||Bensin m m||Klassisk kaviar||Godis||Dansk fetaost||Lampa & elverktyg||Stegen||Hästen||Grillad kyckling||Exklusiv kaffebryggare||Dammsugare | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.04|4]]'''||Godis||Bensin mm||Lampa & el-verktyg||Grillad kyckling||Dansk fetaost||Stegen||Exklusiv kaffebryggare||Mat||Möbler||Dammsugare||Resa||Smycken||Klassisk kaviar||Hästen||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]'''||Kläder||Smycken||Vikingar||Hästen||Mjölk||Gammaldags cocosboll||Resa||Bensin m m||Stegen||Ugnsfärdig kyckling||Största veckotidningen||Möbler||Vintersemester||TV||Chips | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.06|6]]'''||Största veckotidningen||Mjölk||Vintersemester||Resa||Stegen||Chips||Ugnsfärdig kyckling||Kläder||Möbler||Hästen||TV||Smycken||Gammaldags cocos-bollar||Vikingar||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.07|7]]'''||Ugnsfärdig kyckling||Chips||Hästen||Kläder||Möbler||Störst veckotidningen||Smycken||TV||Vintersemestern||Vikingar||Mjölk||Resa||Bensin mm||Stegen||Gammaldags cocos-bollar | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.09|8]]'''||Mjölk||Största veckotidningen||Vintersemester||Resa||Hästen||Vikingar||Gammaldags cocos-bollar||Chips||Bensin mm||TV||Ugnsfärdig kyckling||Möbler||Kläder||Smycken||Stegen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 09.09|9]]''' ||Spis||Parfymfri tvättmedel||Möbler||Kontoret i väskan||Bensin mm||Resa||Smycken||Världens mest sålda läskedryck||Kryssning||Hästen||Kläder||Stegen||Vinterdäck||Kyckling||Skattkammare för händigt folk | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 09.10|10]]'''||Bensin mm||Hästen||Världens mest sålda läskedryck||Kryssning||Kläder||Kyckling||Spis||Skattkamaren före händigt folk||Möbler||Vinterdäck||Parfymfritt tvättmedel||Kontoret i väskan||Resa||Smycken||Stegen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.11|11]]'''||Kyckling||Skattkammare för händigt folk||Möbler||Vinterdäck||Kontoret i väskan||Bensin mm||Parfymfritt tvättmedel||Resa||Hästen||Spis||Smycken||Stegen||Världens mest sålda läskedryck||Kläder||Kryssning | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.12|12]]'''||Stegen||Världens mest sålda läskedryck||Resa||Bensin mm||Kläder||Spis||Hästen||Kyckling||Vinterdäck||Skattkammare för händigt folk||Möbler||Kontoret i väskan||Kryssning||Parfymfritt tvättmedel||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.13|13]]'''||Bensin mm||Glass||Möbler||Resa||Hästen||Smycken||Färsk kyckling||Exklusiv kaffebryggaare||Största veckotidningen||Exklusiv choklad||TV||Julmat||Kläder||Stegen||Lampa & el-verktyg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.14|14]]'''||Exklusiv choklad||Smycken||Kläder||Exklusiv kaffebryggare||TV||Julmat||Möbler||Stegen||Lampa & elverktyg||Hästen||Bensin mm||Resa||Glass||Största veckotidningen||Färsk kyckling | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.15|15]]'''||Resa||Julmat||Möbler||Stegen||Lampa & elverktyg||Hästen||Exklusiv kaffebryggare||Exklusiv choklad||Bensin mm||Smycken||Glass||Största veckotidningen||Kläder||Färsk kyckling||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.16|16]]'''||Exklusiv choklad||Stegen||Bensin mm.||Hästen||Kläder||Exklusiv kaffebryggare||Smycken||Julmat||Glass||Resa||Lampa & elverktyg||Färsk kyckling||Största veckotidningen||TV||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 09.17|17]]'''||Choklad||Smycken||Kläder||Kaffebryggare||Mat||TV||Sveriges största veckotidning||Kyckling||Glass||Lampa och el-verktyg||Soffa||Bensin m m||Resa||Stegen||Hästen | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar