37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 240: | Rad 240: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.20|20]]'''|| Pålägget||Bensin m.m.||Hästen||Resa||Mat||Videokamera||Kaffebryggare||Tidningen för henne och honom||Lägenhetssemester på Jylland||Spännande soppor||Smycken||Möbler||Kanelbullar||Stegen||Postorder | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.20|20]]'''|| Pålägget||Bensin m.m.||Hästen||Resa||Mat||Videokamera||Kaffebryggare||Tidningen för henne och honom||Lägenhetssemester på Jylland||Spännande soppor||Smycken||Möbler||Kanelbullar||Stegen||Postorder | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 7=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.02|1]]'''||Friidrotts-VM||Ring i Europa||Stegen||Postorder||Färsk kyckling||Kattmat||Mat||Resa||En smak av Asien||Möbler||Största veckotidningen||Bensin m.m.||Hästen||Smycken||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.02|2]]'''|| Mat||Hästen||Möbler||Resa||Ring i Europa||Största veckotidningen||Smycken||VM i Friidrott||Bensin mm||TV||Stegen||Postorder||Färsk kyckling||En smak av Asien||Kattmat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.03|3]]'''||Postorder||Ring i Europa||En smak av Asien||Bensin mm||Hästen||Färsk kyckling||Stegen||Kattmat||Möbler||Mat||Smycken||Resa||Största veckotidningen||VM i Friidrott||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.04|4]]'''||Hästen||Stegen||Största veckotidninge||Ring i Europa||En smak av Asien||Postorder||VM i Friidrott||Resa||Bensin mm||TV ||Färsk kyckling||Kattmat||Smycken||Möbler||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]'''||Möbler||Postorder||Mat||Bensin||Leornado da Vinci||Stegen||Kyckling||Blommor||Smycken||Djupfryst||För hushållet||Hästen||Cappuccino||Resa||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.06|6]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.07|7]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]'''|| Bensin mm||Smycken||Hästen||Djupfryst||Postorder||Cappuccino||För hushållet||Mat||Möbler||Stegen||Leornado da Vinci||TV||Kyckling||Resa||Blommor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 07.09|9]]''' || Resa||Möbler||TV||Stegen||Ring i Europa||Bensin mm||Grillad kyckling||Svenska däck||Äkta Italiensk matglädje||Smycken||Hästen||Glasögon||Postorder||Mat||Taco-sås | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 07.10|10]]'''||Svenska däck||Ring i Europa||Smycken||Grillad kyckling||Postorder||Äkta Italienskt matglädje||Mat||Hästen||Glasögon||Resa||Taco-sås||Bensin mm||Möbler||Stegen||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.12|12]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.13|13]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.14|14]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]'''||Leksaker||Handskar & Väskor mm||Stegen||Resa||Möbler||Hästen||Kyckling||Musikupplevelse||Smycken||Kanelbullar||Bensin mm||Postorder||Exklusiv choklad||Videokamera||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]'''|| Smycken||Bensin mm||Hästen||Kanelbullar||Musikupplevelse||Exklusiv choklad||Resa||Videokamera||Möbler||Leksaker||Mat||Stegen||Handskar & Väskor m.m.||Postorder||Kyckling | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar