37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.16|16]]'''||TV||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Stegen||Postorder||Bensin mm||Svenskt kött||Tågresa||Joker||Flygresa||Verktyg, elektronik, hobby||Bingobike | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.16|16]]'''||TV||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Stegen||Postorder||Bensin mm||Svenskt kött||Tågresa||Joker||Flygresa||Verktyg, elektronik, hobby||Bingobike | ||
|} | |||
===Säsong 4=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.02|1]]'''||Smycken||TV Video||Veckotidningen||Flygresa||Marmelad||Svenskt kött||Bingobike||Jokerlådan||Postorder||Tågresa||Stegen||Mat||Bensin m.m||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.02|2]]'''|| Tågresa||Mat||Bensin m.m||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||Smycken||TV Video||Stegen||Maremelad||Flygresa||Veckotidningen||Hästen||Bingobike||Svensk kött||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.04|3]]'''||Bingobike||Hästen||Djupfryst||Veckotidningen||Smycken||Stegen||Svenskt kött||Postorder||TV Video||Flygresa||Tågresa||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||Bensin m.m||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.04|4]]'''||Svenskt kött||Bensin m.m||Flygresa||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||TV Video||Mat||Tågresa||Djupfryst||Bingobike||Hästen||Smycken||Stegen||Postorder||Veckotidning | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.05|5]]'''||Postorder||Veckotidning||Mat||Telefoner||TV Video||Tågresa||Stegen||Smycken||Svensk kött||Bingobike||Soppa||Bensin m.m.||Hästen||Flygresa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.06|6]]'''||Smycken||Hästen||Tågresa||Flygresa||Kanelbullar||Bensin m.m||Bingobike||Svensk kött||Mat||Veckotidningen||Telefoner||TV Video||Stegen||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.07|7]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.08|8]]'''||Bingobike||Veckotidningen||Postorder||Stegen||Smycken||Svensk kött||Tågresa||Flygresa||Hästen||Bensin m.m.||Majonnäs||Telefoner||Mat||TV Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.09|9]]''' || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.10|10]]'''||Tågresa||Bingobike||Benisn m.m.||Svenskt kött||Hästen||Postorder||Stegen||TV Video||Smycken|Flygresa||Choklad||Mat||Danstidningen||Sommarland | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.12|12]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.13|13]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.14|14]]'''||Svenskt kött||Sy-maskiner||Bensin m.m.||Bingobike||El-verktyg||Flygresa||Stegen||Hästen||Mat||Tågresa||Smycken||TV-Video||Postorder||Italiensk matglädje | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.15|15]]'''|| Mat||Hästen||Tågresa||TV-Video||Postorder||Svenskt kött||Bensin m.m.||Bingobike||El-verktyg||Symaskiner||Stegen||Italienskt matglädje||Flygresa||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.16|16]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.17|17]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.18|18]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.19|19]]''' || Smycken||Bingobike||Stegen||Svenskt kött||Bensin m.m.||El-verktyg||Hästen||Bingovagnen||Flygresa||TV-Stereo||Mat||Postorder||En smak av Asien||Allemansmopeden | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.20|20]]'''|| Mat||Svenskt kött||Bingovagnen||TV-Stereo||En smak av Asien||Flygresa||Bingobike||Postorder||Hästen||Bensin m.m.||Smycken||Allemansskotern||Stegen||El-verktyg | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar