37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 38: | Rad 38: | ||
|[[Fil:Eldsjäl17.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2017]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2017|2017]]'''|| ||{{nowrap|[[15 mars]] [[2018]]}}|| | |[[Fil:Eldsjäl17.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2017]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2017|2017]]'''|| ||{{nowrap|[[15 mars]] [[2018]]}}|| | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Eldsjäl18.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan | |[[Fil:Eldsjäl18.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2018]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2018|2018]]'''|| ||{{nowrap|[[14 mars]] [[2019]]}}|| | ||
|- | |||
|[[Fil:Eldsjäl19.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2019]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2019|2019]]'''|| ||{{nowrap|[[12 mars]] [[2020]]}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Avsnitt]] | [[Kategori:Avsnitt]] |
redigeringar