37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 32: | Rad 32: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Eldsjäl14.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2014]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2014|2014]]'''||[[Bengt Johansson]], [[Caroline Klüft]], [[Dolph Lundgren]], [[Pia Sundhage]], [[Lotta Schelin]], [[Pär Mårts]], [[Helene Ekholm]], [[Jill Johson]], [[Doug Seegers]], [[Say Lou Lou]], [[Molly Sandén]], [[Lasse Stefanz]]||{{nowrap|[[5 mars]] [[2015]]}}|| | |[[Fil:Eldsjäl14.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2014]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2014|2014]]'''||[[Bengt Johansson]], [[Caroline Klüft]], [[Dolph Lundgren]], [[Pia Sundhage]], [[Lotta Schelin]], [[Pär Mårts]], [[Helene Ekholm]], [[Jill Johson]], [[Doug Seegers]], [[Say Lou Lou]], [[Molly Sandén]], [[Lasse Stefanz]]||{{nowrap|[[5 mars]] [[2015]]}}|| | ||
|- | |||
|[[Fil:Eldsjäl16.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2016]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2016|2016]]'''|| ||{{nowrap|[[9 mars]] [[2017]]}}|| | |||
|- | |||
|[[Fil:Eldsjäl17.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2017]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2017|2017]]'''|| ||{{nowrap|[[15 mars]] [[2018]]}}|| | |||
|- | |||
|[[Fil:Eldsjäl18.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2018]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2018|2018]]'''|| ||{{nowrap|[[14 mars]] [[2019]]}}|| | |||
|- | |||
|[[Fil:Eldsjäl19.jpg|75px|link=Eldsjälsgalan 2019]]||style="text-align: center;"| '''[[Eldsjälsgalan 2019|2019]]'''|| ||{{nowrap|[[12 mars]] [[2020]]}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Avsnitt]] | [[Kategori:Avsnitt]] |
redigeringar