37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 96: | Rad 96: | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0211.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11|11]]'''||Ulf Hyltén-Cavallius och Petter Pilesjö||{{nowrap|[[30 mars]] [[2014]]}}||{{youtube|id=37MMzp-owFg}} | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0211.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11|11]]'''||Ulf Hyltén-Cavallius och Petter Pilesjö||{{nowrap|[[30 mars]] [[2014]]}}||{{youtube|id=37MMzp-owFg}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0212.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.12]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.12|12]]'''|| Kjell Lönnå och Anna Sahlene||{{nowrap|[[6 april]] [[2014]]}}||{{ | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0212.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.12]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.12|12]]'''|| Kjell Lönnå och Anna Sahlene||{{nowrap|[[6 april]] [[2014]]}}||{{youtube|id=r3-3I0PUrmc}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0213.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.13]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.13|13]]'''|| Sebastian Wright och Carl-Johan Möncke||{{nowrap|[[13 april]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2593558}} | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0213.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.13]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.13|13]]'''|| Sebastian Wright och Carl-Johan Möncke||{{nowrap|[[13 april]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2593558}} | ||
Rad 107: | Rad 107: | ||
|- | |- | ||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.17|17]]'''|| ||{{nowrap|[[1 juni]] [[2014]]}}|| | |||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.17|17]]'''|| ||{{nowrap|[[1 juni]] [[2014]]}}|| | ||
|- | |||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.18|18]]'''|| ||{{nowrap|[[8 juni]] [[2014]]}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Avsnitt]] | [[Kategori:Avsnitt]] |
redigeringar