37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0204.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.04]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.04|4]]'''|| Lotta Söderholm och Viktoria Unosson||{{nowrap|[[2 februari]] [[2014]]}}||{{youtube|id=wHXGJdEd4sY}} | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0204.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.04]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.04|4]]'''|| Lotta Söderholm och Viktoria Unosson||{{nowrap|[[2 februari]] [[2014]]}}||{{youtube|id=wHXGJdEd4sY}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0205.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.05]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.05|5]]'''|| Björn Törblom och Mattias Pettersson||{{nowrap|[[9 februari]] [[2014]]}}||{{ | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0205.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.05]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.05|5]]'''|| Björn Törblom och Mattias Pettersson||{{nowrap|[[9 februari]] [[2014]]}}||{{youtube|id=M1zqNedQj9A}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0206.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.06]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.06|6]]'''||Anna-Karin Kindmark och Susanne Källberg ||{{nowrap|[[16 februari]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2544804}} | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0206.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.06]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.06|6]]'''||Anna-Karin Kindmark och Susanne Källberg ||{{nowrap|[[16 februari]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2544804}} | ||
Rad 90: | Rad 90: | ||
|[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0208.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.08]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.08|8]]'''|| Moa Areskog-Bergquist och Anders Wiklund ||{{nowrap|[[2 mars]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2563478}} | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0208.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.08]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.08|8]]'''|| Moa Areskog-Bergquist och Anders Wiklund ||{{nowrap|[[2 mars]] [[2014]]}}||{{tv4play|id=2563478}} | ||
|- | |- | ||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.09|9]]'''|| ||{{nowrap|[[16 mars]] [[2014]]}}|| | |[[Fil:BingoLottos Upp till Miljonen 0209.jpg|75px|link=BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.09]]||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.09|9]]'''||Erik Ekstrand och Mackan Edlund||{{nowrap|[[16 mars]] [[2014]]}}|| | ||
|- | |- | ||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.10|10]]'''|| ||{{nowrap|[[23 mars]] [[2014]]}}|| | |||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.10|10]]'''|| ||{{nowrap|[[23 mars]] [[2014]]}}|| | ||
|- | |- | ||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11|11]]'''|| ||{{nowrap|[[30 mars]] [[2014]]}}|| | |||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.11|11]]'''|| ||{{nowrap|[[30 mars]] [[2014]]}}|| | ||
|- | |||
|||style="text-align: center;"| '''[[BingoLottos Upp till Miljonen/Avsnitt 02.12|12]]'''|| ||{{nowrap|[[6 april]] [[2014]]}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Avsnitt]] | [[Kategori:Avsnitt]] |
redigeringar