37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 866: | Rad 866: | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 december 1998|21 december 1998]]'''}}|| || | | ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 december 1998|21 december 1998]]'''}}|| || | ||
|- | |- | ||
|} | |||
===Våren 1999=== | ===Våren 1999=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Rad 927: | Rad 920: | ||
|} | |} | ||
===Hösten 1999=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 935: | Rad 929: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:990831.jpg|75px|link=Avsnitt 31 augusti 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]'''}}||Ronnie och Göran||{{youtube|id=i2-mCxl8glU}} | |[[Fil:990831.jpg|75px|link=Avsnitt 31 augusti 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]'''}}||Ronnie och Göran||{{youtube|id=i2-mCxl8glU}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 september 1999|7 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 september 1999|14 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 september 1999|21 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 28 september 1999|28 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:991005.jpg|75px|link=Avsnitt 5 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 5 oktober 1999|5 oktober 1999]]'''}}||Lena Pålssons||{{youtube|id=5EdJ4qemw8o}} | |[[Fil:991005.jpg|75px|link=Avsnitt 5 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 5 oktober 1999|5 oktober 1999]]'''}}||Lena Pålssons||{{youtube|id=5EdJ4qemw8o}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:991010.jpg|75px|link=Avsnitt 10 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]'''}}||Vikingarna, Michael Cedstrand, Gert Eklund, Pierre Eriksson||{{youtube|id=GvUqTRrHNUI}} | |[[Fil:991010.jpg|75px|link=Avsnitt 10 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]'''}}||Vikingarna, Michael Cedstrand, Gert Eklund, Pierre Eriksson||{{youtube|id=GvUqTRrHNUI}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 12 oktober 1999|12 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 19 oktober 1999|19 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 26 oktober 1999|26 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 november 1999|2 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 november 1999|9 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 november 1999|16 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 november 1999|23 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 november 1999|30 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 december 1999|7 december 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 december 1999|14 december 1999]]'''}}||Barbados|| | |||
|- | |||
|} | |||
===Våren 2000=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 januari 2000|25 januari 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 1 februari 2000|1 februari 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 februari 2000|8 februari 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 15 februari 2000|15 februari 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 22 februari 2000|22 februari 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 29 februari 2000|29 februari 2000]]'''}}||Nick Borgens|| | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:000307.jpg|75px|link=Avsnitt 7 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]'''}}||Kjell-Christers||{{youtube|id=14zCtNDNGug}} | |[[Fil:000307.jpg|75px|link=Avsnitt 7 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]'''}}||Kjell-Christers||{{youtube|id=14zCtNDNGug}} | ||
Rad 944: | Rad 987: | ||
|[[Fil:000314.jpg|75px|link=Avsnitt 14 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 mars 2000|14 mars 2000]]'''}}||Sounders||{{youtube|id=yiunSEOAf8U}} | |[[Fil:000314.jpg|75px|link=Avsnitt 14 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 mars 2000|14 mars 2000]]'''}}||Sounders||{{youtube|id=yiunSEOAf8U}} | ||
|- | |- | ||
|} | | ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 mars 2000|21 mars 2000]]'''}}|| || | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 28 mars 2000|28 mars 2000]]'''}}||Norrsken|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 april 2000|4 april 2000]]'''}}||Flamingokvintetten|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 april 2000|11 april 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 april 2000|18 april 2000]]'''}}||Second Line|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 april 2000|25 april 2000]]'''}}||Seastars|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 maj 2000|2 maj 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 maj 2000|9 maj 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 maj 2000|16 maj 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 maj 2000|23 maj 2000]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 maj 2000|30 maj 2000]]'''}}||Streaplers|| | |||
|- | |||
[[Kategori:Lokal-TV]] | [[Kategori:Lokal-TV]] |
redigeringar