37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 866: | Rad 866: | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 december 1998|21 december 1998]]'''}}|| || | | ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 december 1998|21 december 1998]]'''}}|| || | ||
|- | |- | ||
|} | |||
===Våren 1999=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 875: | Rad 876: | ||
! Video | ! Video | ||
|- | |- | ||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 12 januari 1999|12 januari 1999]]'''}}||Susanna Pettersson, Sören Renulf, Sune Walderhorns trio|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 19 januari 1999|19 januari 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 26 januari 1999|26 januari 1999]]'''}}||Stefan Ljunqvist, Kållepojkarna|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 februari 1999|2 februari 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 februari 1999|9 februari 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 februari 1999|16 februari 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|[[Fil:990223.jpg|75px|link=Avsnitt 23 februari 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 februari 1999|23 februari 1999]]'''}}||Second Line Jazz Band||{{youtube|id=p3Hs3pNc9KA}} | |[[Fil:990223.jpg|75px|link=Avsnitt 23 februari 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 februari 1999|23 februari 1999]]'''}}||Second Line Jazz Band||{{youtube|id=p3Hs3pNc9KA}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:990302.jpg|75px|link=Avsnitt 2 mars 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]'''}}||Göingeflickorna||{{youtube|id=PrMwqURIZoI}} | |[[Fil:990302.jpg|75px|link=Avsnitt 2 mars 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]'''}}||Göingeflickorna||{{youtube|id=PrMwqURIZoI}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 mars 1999|9 mars 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 mars 1999|16 mars 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 mars 1999|23 mars 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 mars 1999|30 mars 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 april 1999|6 april 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:990413.jpg|75px|link=Avsnitt 13 april 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 april 1999|13 april 1999]]'''}}||Göteborgs Dragspelsgille||{{youtube|id=YpkDbjyaDvM}} | |[[Fil:990413.jpg|75px|link=Avsnitt 13 april 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 april 1999|13 april 1999]]'''}}||Göteborgs Dragspelsgille||{{youtube|id=YpkDbjyaDvM}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 april 1999|20 april 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:990427.jpg|75px|link=Avsnitt 27 april 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]'''}}||Erik Lihms Duo||{{youtube|id=SQUEPpqLc_c}} | |[[Fil:990427.jpg|75px|link=Avsnitt 27 april 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]'''}}||Erik Lihms Duo||{{youtube|id=SQUEPpqLc_c}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 maj 1999|4 maj 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:990511.jpg|75px|link=Avsnitt 11 maj 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 maj 1999|11 maj 1999]]'''}}||Trixi||{{youtube|id=oTW01ROnG7E}} | |[[Fil:990511.jpg|75px|link=Avsnitt 11 maj 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 11 maj 1999|11 maj 1999]]'''}}||Trixi||{{youtube|id=oTW01ROnG7E}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 18 maj 1999|18 maj 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 25 maj 1999|25 maj 1999]]'''}}||Stefan Ljungqvist, Lennart Palm|| | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 1 juni 1999|1 juni 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
|} | |||
===Hösten 1999=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:990831.jpg|75px|link=Avsnitt 31 augusti 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]'''}}||Ronnie och Göran||{{youtube|id=i2-mCxl8glU}} | |[[Fil:990831.jpg|75px|link=Avsnitt 31 augusti 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]'''}}||Ronnie och Göran||{{youtube|id=i2-mCxl8glU}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 september 1999|7 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 september 1999|14 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 21 september 1999|21 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 28 september 1999|28 september 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:991005.jpg|75px|link=Avsnitt 5 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 5 oktober 1999|5 oktober 1999]]'''}}||Lena Pålssons||{{youtube|id=5EdJ4qemw8o}} | |[[Fil:991005.jpg|75px|link=Avsnitt 5 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 5 oktober 1999|5 oktober 1999]]'''}}||Lena Pålssons||{{youtube|id=5EdJ4qemw8o}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:991010.jpg|75px|link=Avsnitt 10 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]'''}}||Vikingarna, Michael Cedstrand, Gert Eklund, Pierre Eriksson||{{youtube|id=GvUqTRrHNUI}} | |[[Fil:991010.jpg|75px|link=Avsnitt 10 oktober 1999]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 10 oktober 1999|10 oktober 1999]]'''}}||Vikingarna, Michael Cedstrand, Gert Eklund, Pierre Eriksson||{{youtube|id=GvUqTRrHNUI}} | ||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 12 oktober 1999|12 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 19 oktober 1999|19 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 26 oktober 1999|26 oktober 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 november 1999|2 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 9 november 1999|9 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 november 1999|16 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 23 november 1999|23 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 30 november 1999|30 november 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 december 1999|7 december 1999]]'''}}|| || | |||
|- | |||
| ||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 december 1999|14 december 1999]]'''}}||Barbados|| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Bild | |||
! # | |||
! style="width:100%"|Gäster | |||
! Video | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:000307.jpg|75px|link=Avsnitt 7 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]'''}}||Kjell-Christers||{{youtube|id=14zCtNDNGug}} | |[[Fil:000307.jpg|75px|link=Avsnitt 7 mars 2000]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]'''}}||Kjell-Christers||{{youtube|id=14zCtNDNGug}} | ||
Rad 897: | Rad 975: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Lokal-TV]] | [[Kategori:Lokal-TV]] |
redigeringar