38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|Lyssna till ditt hjärta||{{spotify|id=3bUXCNNkY3i77mPLDvb39a}} | |Lyssna till ditt hjärta||{{spotify|id=3bUXCNNkY3i77mPLDvb39a}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.07|7]]''' |||Tommy Körberg|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 13.07|7]]''' ||rowspan= "6"|Göteborgs Symfoniker och Tommy Körberg||You'll never walk alone|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 13.08|8]]''' || | |Try to remember|| | ||
|- | |||
|Som en bro över mörka vatten|| | |||
|- | |||
|Some Enchanted Evening|| | |||
|- | |||
|Somwhere|| | |||
|- | |||
|Anthem|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 13.08|8]]''' ||Göteborgs Symfoniker och Tommy Körberg||Anthem|| | |||
|- | |- | ||
|Nick Borgen||One Night in Bangkok|| | |Nick Borgen||One Night in Bangkok|| |
redigeringar