38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 3 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-alig...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
||Kissing in the moonlight|| | ||Kissing in the moonlight|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT]]</center> | |||
|- | |||
||Nidälven||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/55tiZE5X8WCC0KbqA5tve3]]</center> | |||
|- | |||
||Regniga natt||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/66vYT4728DU5Ee0tVZ2358]]</center> | |||
|- | |||
||Där näckrosen blommar||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7dWI4MJKGjIvahPcyj4mgm]]</center> | |||
|- | |||
||Looky Looky||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4pXvqZf5pxdJpsrWPJ6aOt]]</center> | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar