38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 39: | Rad 39: | ||
|- | |- | ||
|Winter song|| | |Winter song|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 66.04|4]]''' ||Da Buzz||Unbreak me||{{spotify|id=62o2FVj4gTqLveO1TXaI8n}} | |||
|- | |||
|Peter Johansson||I'm still standing|| | |||
|- | |||
|Peter Johansson och Hayden Johansson||Daniel|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sacrifice|| | |||
|- | |||
|Do you want me|| | |||
|- | |||
|Goodbye yellow brick road|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar