38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 143: | Rad 143: | ||
|- | |- | ||
|Carina|| | |Carina|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 60.13|13]]''' ||rowspan= "2"|The Mamas||Move||{{spotify|id=19LiotxKSVs7FeVMEdHz63}} | |||
|- | |||
|In the middle||{{spotify|id=6qnvjsMmlxf4TPfbD53ybj}} | |||
|- | |||
|Paul Rey||The missing piece||{{spotify|id=1nP79zXOucRp8lBoT52U5M}} | |||
|- | |||
|Jessica Andersson||Horizon||{{spotify|id=4ebCyGZRhYsj0aXXGIrTK5}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Magic|| | |||
|- | |||
|24K Magic|| | |||
|- | |||
|Ease on down the road|| | |||
|- | |||
|Easter parade|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar