38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
|Tommy tycker om mig|| | |Tommy tycker om mig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 48.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Arja Saijonmaa & Lasse Holm||Högt över havet|| | |||
|- | |||
|Min ensamhet|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg & Lasse Holm||Bra vibrationer|| | |||
|- | |||
|Jens Hult||Precis som du vill||{{spotify|id=4P7Nn5zvwXmLMCBOUgeJ3V}} | |||
|- | |||
|rowspan= "6"|Lasse Holm & Michael Bäck Band ''(bingomusik)''||Sommarparty på stranden|| | |||
|- | |||
|Främling|| | |||
|- | |||
|Längtans vind|| | |||
|- | |||
|Någon|| | |||
|- | |||
|Miss Decibel|| | |||
|- | |||
|God morgon|| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
redigeringar