38 041
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 46 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
|Franks disco|| | |Franks disco|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 46.02|2]]''' ||rowspan= "4"|Patrik Isaksson||Slåss för oss|| | |||
|- | |||
|1985||{{spotify|id=6xwFgPVU3T1OnS9PAvRJGd}} | |||
|- | |||
|Du får göra som du vill ||{{spotify|id=2T6eHFvCm6sFxiQeGYJL4C}} | |||
|- | |||
|Hos dig är jag underbar||{{spotify|id=0wnKNQ5YfXy1QTVC8yjkaq}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fading like a flower|| | |||
|- | |||
|Ljudet av ett annat hjärta|| | |||
|- | |||
|It must have been love|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar