38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|Om jag bara kunde||{{spotify|id=61iTWaNg4qUcLhzdXR4TBL}} | |Om jag bara kunde||{{spotify|id=61iTWaNg4qUcLhzdXR4TBL}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 15.18|18]]''' ||rowspan= "2"|The Real Group ||Sprakande julmedley||{{spotify|id=6h8mD8G5PcxwJcPoS9DPPK}} | |||
|- | |||
|We're five|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Bengt Buskas ||Låt mig få tända ett ljus|| | |||
|- | |||
||När ljusen tändas därhemma|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Emilia ||Big big world||{{spotify|id=7xxIsntpZmNYVf3dBsWuH0}} | |||
|- | |||
||Good sign||{{spotify|id=6X90nMVHR2IQFqME8yKtlC}} | |||
|- | |||
||Nu tändas tusen juleljus|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Roger Pontare, Stråkensembel och Chalmers sångkör||Come all you faithful|| | |||
|- | |||
||O helga natt|| | |||
|- | |||
||Chalmers Sångkör ||Jul, jul, strålande jul|| | |||
|- | |||
||Stråkensembel||Marches militaires|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet||Sleigh ride|| | |||
|- | |||
||Nu är det jul igen|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jag drömmer om en jul hemma | |||
|- | |||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar